Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van itt olyan, aki jó ideje...

Van itt olyan, aki jó ideje nem evett bizonyos ételeket?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy például fél éve vagy akár egy éve nem evett semmi édességet/nassolnivalót, vagy nem ívott üdítőt/kávét abszolút, és ez mellett természetesen egészségesen is táplálkozott.


Van ilyen ember? Milyen változásokat tapasztalt?


Köszönöm.


2019. dec. 28. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:

nem ittam kávét vagy 10 éve


ez jó?

2019. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 napja nem ittam alkoholt, józan vagyok.
2019. dec. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Birkát, marhát, disznóhúst úgy 15 éve, sós kekszeket sose ettem, nem szeretem. Nem vettem észre változást, mert ahhoz előbb ennem kellett volna ezeket.
2019. dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegánok, paleósok, szabadult alkoholisták, ételallergiások. Ki mitől vagy mi nélkül van jobban.
2019. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Földön létező kaják 99%-át még sosem kóstoltam. És gyanítom 98% alatt is kevesen járnak.
2019. dec. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4 éve váltottam egészségesebb táplálkozásra, de ez nem jelenti azt, hogy ez idő alatt nem ettem egy darab sütit, édességet sem, vagy soha nem ittam üdítőt. Inkább úgy mondanám, hogy ezeket csak ritka alkalmakon fogyasztom, akkor se sokat és nem bármilyet.

Tejet már sokkal régebb óta nem iszom, mert laktózérzékeny vagyok. Amióta a többi tejterméket is elhagytam, kitisztult a bőröm (előtte mindig pattanásos voltam) és már nem puffadok.

A cukorfogyasztásom sokkal alacsonyabb, meg úgy általában csökkentettem a szénhidrátbevitelemet, ettől elmúltak a vércukor leesése miatti rosszullétek (hypoglikémia).

Sokkal több zöldséget eszem és nagyon kevés gabonát (főleg rizst), azóta elmúlt a szorulásom, jó az emésztésem. A glutén elhagyása következtében a pajzsmirigyem rendbejött (alulműködésem volt).

Kávét szoktam inni, alkoholt nagyon ritkán.

2019. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!