Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogy tudom javítani a látásoma...

Hogy tudom javítani a látásomat műtét nélkül?

Figyelt kérdés
1.30-as a szemem ha nincs ilyen akkor bocs, nem értek hozzá csak ilyesmit mondott az orvos .
2010. jún. 28. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__szemproblemak__16401..


szemtorna, bár én nem próbáltam, mert sosincs türelmem meg időm hozzá, de én elhiszem h beválhat.

Meg én tapasztalatból azt tanácsolom h ne hordjál szemüveget, jobb azt minél hamarabb letenni (főleg ha távolra nem látsz, szal minuszos a szemüveg), mivel a távollátó szemüveg nem javítja a szemet, csak idővel rontja.

2010. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


ja itt egy másik link is

ezt én olvasgattam multkor, és ami nekem nagyon szimpatikus volt benne, az az h szemüveg nélkül járj minél többet, de úgy, hogy megpróbálsz a környezetedben mindent minél élesebben megfigyelni, ezáltal a szemeidben az izmok erősödnek, ami hozzájárulhat a javuláshoz

2010. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!