Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől fáj a szemhéjam? Árpa...

Mitől fáj a szemhéjam? Árpa lehet?

Figyelt kérdés
Elkezdett fájni a bal szemem felső szemhéja. Leginkább akkor fáj a ha pislogok, de érintésre is érzékeny. Kívülről nem látszik igazából rajta semmi, nem piros, nem is igazán duzzadt? Lehet hogy árpa kezd kijönni rajta? Nagyon remélem nem, mert egyszer régen volt árpám és az borzalmas volt. Jövő héten fontos vizsgáim lesznek, olyan szemmel nem jelenhetek meg. Előfordulhat hogy csak megdörzsöltem vagy a kialvatlanság okozza?
2010. jún. 26. 21:49
 1/3 anonim válasza:
Nekem is volt már párszor ilyen, de pár napon belül elmúlt és nem jött ki semmi a szemhéjamon.
2010. jún. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem árpa volt, szerencsére nekem is elmúlt 2 nap alatt. A sok dörzsölgetéstől meg a kialvatlanságtól lehetett. (vizsgaidőszak finisében vagyok)
2010. jún. 30. 19:57
 3/3 anonim válasza:

igen! énis tapasztaltam! de ha árpa akkor csípásis a szemed .

ha fáj. a szemhélyad az attol van huzatot kaptál stb...

amugy 1-2 napon belül el múll.ja és szemcsepp az nem árt.

2012. okt. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!