Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nagyon el vagyok keseredve....

Nagyon el vagyok keseredve. Nem tudom mi ez. Ha a szemész se tudja akkor ki?

Figyelt kérdés
A problèmàim kb másfél-két hónapja kezdödtek. 38 éves nö vagyok. Utoljàra 8 éve csinàltattam szemüveget. -4.75 ill -5.75 a dioptriàm. Nagyon rossz volt màr a szemüvegem. Homályos, foltos, karcos. Egy ideje fájt is föleg a jobb. Szemsarok v szemalatt feszitö kisugàrzó fájdalom. Kb 3 hete lett meg az új szemüvegem. Dioptriàra ugyanolyan. Mégis nem tudom megszokni sokszor kètoldalt a szemcsücsöknèl erös feszitö fàjdalmat érzek. Reggelre sokszor eres gyulladt bedagadt. Éjjel nem tudok aludni olyan mintha bele lenne ragadva a szemem a szemgödörbe. Mostanàban èjjel a sötètben kinyitom a szemem hirtelen felkelek és vagy sarokban villámszerü cikkàzó vagy fényes vibràló köröket làtok aztàn pàr màsodperc alatt kitisztul. Nagyon félek màr aludni se merek. Napközben fekete pontok ugràlnak de az rövidlàtóknàl gyakori. A villamàsoktol félek. 6 szemèsz làtott uht is nèztek, mindent, semmit nem talàltak. Vki esetleg tapasztalt màr ilyet? Mitöl lehet? Elmúlik? Szörnyü màr teljesen kivagyok. Agy mrt is nèztek màr.

#szem #villanás #Szemèsz
2018. okt. 18. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy nagyon triviális ötlet: iszol eleget? Ha nem, az nagyon fura dolgokat csinálhat. Sokan azt hiszik, hogy isznak eleget, nem érzik magukat szomjasnak, pedig gyakran a szomjúságérzet nem működik igazán jól. Próbáld ki, hogy veszel két másfeles ásványvizet (a palack miatt, jó mérőedénynek), és ezután minden nap megtöltöd, és abból iszogatsz. Ha délben még az egyik sem üres, akkor az egyikből kiiszod a maradékot, akkor is, ha nem esik jól, este 6 körül a másikat ugyanígy. Tölthetsz bele teát vagy szörpöt is, ha herótod van a víztől, vagy én pl. háromszorosára hígított gyümölcslevet is szoktam inni, azt szeretem a legjobban.
2018. okt. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!