Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mindjárt kirohad a szemem! Ez...

Mindjárt kirohad a szemem! Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap este hatalmas buli volt. Aztán nem aludtunk, mert minek... megvártuk a reggelt. Addigra kijózanodtunk. Nos én másnapos egyáltalán nem vagyok (akár mennyire istenesen berúgok, nem vagyok soha másnapos, még ha nem is emlékszem a bulira. apámtól örököltem) viszont mindkét szemem csupa piros, de annyira, mint még soha. Ja és természetesen csíp mint az állat, nagyon fáj. Ez mitől lehet? Az algopirin nem használ... és két szem kataflán sem... Mit tehetnék?
2010. jún. 22. 20:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Én nem hibának nevezném, ha valaki hetente eljár buliba berúgás céljából és még kemény legénynek is érzi magát, sőt ezt hangoztatja is. Inkább életstílus és a szánalmas a megfelelő jelző rá.

És sorry, de én valóban lenézem azokat, akik alkohol, - sőt: sok-sok alkohol - nélkül nem tudják jól érezni magukat.

2010. jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
HIPER SZUPER MEGA FAIL!!! BESÜLTÉL! mondom hogy miért: igaz hogy majdnem minden hétvégén bulizni járok, de nagyon ritkán rúgok be. Igen, néha ilyenis kell, viszont mivel ne mvagyok tapasztalt, feltettem ezt a kérdést. Viszont elismerem, bulik nélkül ne mtudnék élni. Kemény legénynek meg az ég világon nem érzi ettől magát senki. És nem is hangoztatom, csak ideírtam a kérdés mellé mert enélkül értelmét veztené, ne hidd hogy büszke vagyok rá. Fene a primitív fajtádat, és FENE A LUSTA MODERÁTOROKAT! amikor valaki őket szidja, egyből meglátják, de ha valaki rombolja a közösséget, azt lesz@rják magasról!
2010. jún. 24. 22:45
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
A helyzet az, hogy leginkább a te hozzászólásaidat vágnák ki.
2010. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez milyen szanalmas.. Mi a halal koze van az itt valaszoloknak ahhoz, hogy a kerdezo hanyszor rug be egy heten?? Nem azt kerdezte, hogy egeszseges-e ilyen eletmodod folytatnia, hanem hogy mit csinaljon a szemevel. Senki nem kivancsi a kioktatasra, tartsd magadban.
2010. jún. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
főleg, hogy az egészet félreértette. itt senki nem rúg be minden hétvégén... nemtom hol írtam ilyen.
2010. jún. 25. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!