Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mindjárt kirohad a szemem! Ez...

Mindjárt kirohad a szemem! Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap este hatalmas buli volt. Aztán nem aludtunk, mert minek... megvártuk a reggelt. Addigra kijózanodtunk. Nos én másnapos egyáltalán nem vagyok (akár mennyire istenesen berúgok, nem vagyok soha másnapos, még ha nem is emlékszem a bulira. apámtól örököltem) viszont mindkét szemem csupa piros, de annyira, mint még soha. Ja és természetesen csíp mint az állat, nagyon fáj. Ez mitől lehet? Az algopirin nem használ... és két szem kataflán sem... Mit tehetnék?
2010. jún. 22. 20:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Rakj mind két szemedre reszelt krumplit, egy kicsit nyomkodd rá, majd hagyd rajta 10-15 percig! Jobbulást!
2010. jún. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. jún. 22. 20:40
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha cigiztetek, lehet, hogy a sok füsttől gyulladt be. Tegyél rá kamillás borogatást!
2010. jún. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

nem cigiztünk... füstje lehet esetleg a spangliknak, de azt nem szívjk kilószámra, elenyésző volt az a füst.


amúgy aludtam rá egyet és megjavult... lehet hogy a kerek ké nap volt az oka alvás nélkül...

2010. jún. 23. 13:54
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Örülök, hogy büszke vagy rá, hogy berúgtál, mint állat.

Nagy teljesítmény, nem lenne rá képes akárki.

2010. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
harmadik: te valami kib*szott nagy agy lehetsz... Én szerintem nem dicsekvő stílusban írtam a szöveget. Örülök hogy felsőbbrendűnek érzed magad, és gondolom hogy te még soha az életbe nem rúgtál be, és nem voltak ilyen gondjaid utána, amire "gyógymódot" kerestél volna. Dícséretes, de nem mindenki tudna így élni, ne erőltesd másra az elveid.
2010. jún. 23. 21:40
 7/15 anonim ***** válasza:
25%

Eltaláltad, még soha nem rúgtam be. Pláne nem úgy, hogy az előtte lévő napra nem is emlékszem. Egyébként, akkor mi a f.szért mész buliba, ha másnap úgyse emlékszel belőle semmire? Az is lehet, hogy nem is voltál, csak otthon italoztál:)

Azon meg mit csodálkozol, ha a bevérzett, kialvatlan szem piros és a FÁJDALOMcsillapítók nem használnak rá ?

Amúgy meg a "hatalmas buli", meg a "nem vagyok másnapos" nekem olyan ez az élet értelme féle kérkedésnek tűnt.

2010. jún. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

jól van már, nem mindenki tud úgy élni mint te. Van akinek szüksége van néha ilyenekre. Az hogy te még életedben nem rúgtál be, az a te dolgod, az hogy én igen, az meg az enyém, nem kell megszólni miatta, nem kell másra erőltetni az elveidet. Mindenkinek más a jó. Nem szoktam "otthon italozni" mert annak semmi értelme. Nam vagyok alkoholista. Bulikban, vagy ünnepekkor iszok és kész, mint minden normális ember. Mindenkinem magánügye hogy mikor mit csinál, nem kell beleszólni. Nekem meg még jópár haveromnak ez így jó, nem származik belőle bajunk, tehát miért ne? Az átlag ember így gondolkodik.


Ja és a kérdésre mi a válaszod?

2010. jún. 24. 12:20
 9/15 anonim ***** válasza:
34%

Az, hogy már úgyis elmúlt.

Hétvégén rúgjál be megint alaposan, ne aludj semmit, aztán majd kipróbáltatunk néhány újabb tippet.

2010. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nem kellene lenézni, semmivel nem vagy több, sem kevesebb mint én. neked is biztosra veszem, hogy vannak hibáid, lehet hogy több is mint nekem. Én itt most begejeztem. Amúgy meg megjegyezném, hogy ennek az oldalnak a moderátorai egyáltalán nem végzik rendesen a dolgukat, mivel te például még mindig b*szogatsz egy hülyeségért amihez semmi közöd. 3 kommenten keresztül siekrült egy félig-meddig értelmes választ összehoznod, ember!
2010. jún. 24. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!