Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüveges vagyok és a bal...

Szemüveges vagyok és a bal szememre egyáltalán nem látok. Kapnék erre valamilyen támogatást?

Figyelt kérdés
2008. okt. 28. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a látásodtól függ.

A baatnöm úgy született hogy csak egy homályt lát az egyik szemére. de a másik szeme annyira erös hogy ugyan ugy lát mint egy másik ember. már egész nagy volt mikor kiderült egyáltalán hogy nem lát rá. mivel egésznap monitor elött ül ezért az orvos javasolta a szemüveget neki, az egyik mint a szodás üveg a másik meg nullás. nem segít neki. ö pl semmi támogatást nem kapna. igaz kérni sem kérné mert 100 %-s életet él.

2008. okt. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a haziorvosod biztos megmondja neked hogy kapsz-e tamogatas!

Minden jot neked!

2008. okt. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Támogatás akkor jár ha a vakok és gyengénlátók szövetségének a tagja vagy. Konzultálj egy szemésszel a látásodról, ha szükséges ő a szövetségbe fog irányítani.
2008. okt. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Apukám 50 éve nem lát az egyik szemére, a másikra meg alig és soha semmilyen támogatást nem kapott.
2009. szept. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!