Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Már egy ideje kb7 éves korom...

Már egy ideje kb7 éves korom óta (most 14 vagyok ) nagyon erősen pislogok. Az orvos azt mondta el fog múlni. Szerintetek?

Figyelt kérdés

ez így is volt. Elmúlt aztán visszajött. És most is ez van. Olyan mintha már csak megszokás lenne. Mert ha odafigyelek rá akkor nem Csinálom. De ha elfelejtem akkor újra. Nem tudom mit lehetne ez ellen csinálni . Van ötletetek?

A szemészeten nem mondtak erre semmit csak megnéztek jól látok-e

Szerintetek mi lehet ? Van ötletetek?


2018. febr. 28. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Az is elmondható, hogy a kisgyerekek jelentős része tikkel, ki enyhébb, ki erősebb formában – de a szülők sokszor ezt betudják rossz szokásnak. Holott ezek akaratlan mozgások és a visszafojtásuk jelentős feszültséggel jár. A tünetek az évek múltával – és az idegrendszer érésével – többnyire magától elmúlnak. De nem mindenki ilyen szerencsés.
2018. febr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ez nem tikkelés. Mert ez napközben nem annyira inkább akkor amikor már fáradtabb vagyok. És ha keveset alszom éjszaka akkor
2018. febr. 28. 22:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Szemszárazság is lehet. Ha az lenne, az könnyen megszüntethető szemcseppel :)
2018. márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem az szemszárazság
2018. márc. 2. 13:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!