Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi számít 30 napnak?

Mi számít 30 napnak?

Figyelt kérdés
Próba kontaklencsémet beszeretném tenni másodjára.Viszont már szerintem pont 30 napja van hogy elősször betettem. Nyugodtan betehetem mert az számít 30 napnak ha hordom minden nap, vagy ne használjam? Azóta a folyadékban áll.
2010. máj. 12. 14:21
 1/8 anonim válasza:
Sajnos a 30 nap attól kezdve számít, hogy kibontottad az eredeti csomagolásból. De egy napra még nyugodtan berakhatod, plusz-mínusz pár nap nem számít sokat, de az után vegyél másikat :)
2010. máj. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) csak próbálgatnám a betételét és a kivételét:)
2010. máj. 14. 12:31
 3/8 anonim válasza:
nyugottan horhatod még néhány napig én egyszer elszakítottam egyett és csak az egyik felét cseréltem ki és elfelejtettem csak később jöttem rá hogy már 2 hónapja hordon szóval náhány nap nem a vége :) (de azért nem ajánlatos túl sokáig várni)
2010. máj. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is csak azért szeretném betenni hogy megtanuljam kivenni mert sajnos a múltkor csak az orvos tudta levenni a szememről:S
2010. máj. 17. 18:42
 5/8 anonim válasza:
hát én megkérdeztem egy dokitol aztmondta 1-2 nap nem számit de a lencsét ha egy napnál tovább hagyod a folyadékban szaporodnak a baktériumok ezért átkell cserélni alatta az oldatot..
2010. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
azbaj mert nekem kb 20 napot állt benne:S
2010. máj. 23. 14:31
 7/8 anonim válasza:
azmár teljesitmény...azt kikell dobni:S
2010. máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát az lesz. Még jó, hogy csak próba lencse volt:)
2010. máj. 25. 17:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!