Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van még valaki, akivel ez...

Van még valaki, akivel ez van? Mit mondott az orvos?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Pár éve az egyik szememben lett egy folt,amit mingig látok bár mire nézek!Reggel-délbe-este!Tehát mindig ott van!Elmentem orvoshoz évekkel ezelőtt,de azt mondták nincs semmi gond!Kb 2éve a másikba is lett egy,elmentem megint!Akkor azt mondták,hogy a retina előtti kocsonyás folyadékba úszkál valami,és ezzel nem lehet mit tenni,szokjam meg!Könnyű azt mondani!Nagyon zavaró!Kérem írjon akinek van ilyen gondja,és mit kezdett vele!Előre is köszönöm!
2010. máj. 11. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen orvosnál voltál, de ha a körzeti rendelésen, akkor szerintem próbálj meg bejelentkezni egy magánrendelésre. Néhány ezer Ft lesz, de ott biztos komolyan veszik a problémádat.
2010. máj. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!


Mindenképpen menj el egy másik orvoshoz, mert lehet hogy vmilyen fertőzésed van és akár a szemed világába is kerülhet.

2010. máj. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi problémám van, nekem se csinálnak vele semmit, nehezen, de megszoktam. Nem fogsz megvakulni, nem tudom mért ijesztget az előző válaszoló, ha fertőzés lenne, azért azt észre vett volna az orvos.
2010. máj. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már a végén magánrendelésre jártam csak,és ráadásul olyan szemészhez,aki osztályvezető és korházigazgató egyben!Ő is csak annyit mondott,hogy ne aggódjak,nem vakulok meg!Elég elkeserítő,igaz!?Sajnos nagyon nehéz megszoknom:(Engem nagyon zavar,szinte mindig napszemüvegbe vagyok,mert ha kicsit sötétebb a fény,nem látom annyira a foltokat!De rossz nagyon még így is!Nem tudom kihez fordulhatnék,aki igazán törődne ezzel a számomra nagy problámával:(Köszi szépen a válaszokat mindenkinek!
2010. máj. 11. 20:04
 5/5 anonim válasza:
az a folt egy kis érdarabka ami kiskorban volt az üvegtestben amik aztán leváltak elszakadozta és néhány darabka pont arra a helyre "került" ugymond "uszott" hogy azt látod ..... elvileg ha odakerült valahogy akkor idővel el is tünik onnan...
2010. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!