Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit kell nézni napszemüvegnél?...

Mit kell nézni napszemüvegnél? Milyen ártól lehet azt mondani hogy jó? Csak hogy ne ártsak szememnek.

Figyelt kérdés
Az fontos hogy például felülről se tudjon besütni a nap? Tehát teljesen védjen minden oldalról, szögből?18/F
2010. máj. 3. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenkepp legyenek rajta mindenfele szuroretegek ajanlom hogy oan helyen vedd a napszemuveget ahol latod hogy minoseget arulnak szal ne vami piaci vagy vami bovli helyen Hogy merrol takarjon ezt neked kell eldonteni hogy mien fazonu stb stb Nekem is kb 1 honapba tellett mire talaltam egy normalisat En egy ien Oakleyt vettem--> [link]

egy ien ara akkor amikor vettem 40 e volt de ket ev garanciat adnak a keretre szal ha eltorik 2 even belul akkor kicserelik oan 2000ft a keretet Erdemes odafigyelni ha veszel ien markat mert egy adatlapot is ki kell toltened ha ezt nem kezdemenyezik akkor ott tre van:D

2010. máj. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!