Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől viszkethet 1 hete már a...

Mitől viszkethet 1 hete már a jobb szemem?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:

esetleg allergia

ha továbbra is így marad vagy súlyosodik menj el allergia vizsgálatra (nekem is így kezdődött...)

2010. máj. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
allergia?
2010. máj. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, a tünetek attól függően alakulnak ki, hogy az allergén a szervezet melyik részével érintkezett. Így a szénanátha (más néven allergiás rinitisz) szem- és orrtüneteket - többek között orrfolyást, szemviszketést, könnyezést, torokirritációt, orrdugulást - vált ki.
2010. máj. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. Milyen típusú gyógyszer a Cetirizin 1a Pharma, és milyen betegségek esetén alkalmazható?

A Cetirizin 1a Pharma allergia ellenes gyógyszer. Segíti az allergiás reakciók és tünetek megszüntetését.

A Cetirizin 1a Pharma a szénanáthához, poratka allergiához (allergiás rhinitis) kapcsolódó tüneteket enyhíti, mint a:

- tüsszögés,

- orrfolyás vagy orrviszketés,

- a szájpadlás viszketése,

- szem viszketés, -pirosság, -fájás. <<<<!!!!!!!!!!!!!!!!


Fogyasztói ár: 711 Ft Támogatott ár: 533 Ft

Kiadhatóság:


* vénynélküli

2010. máj. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tanácsokat kell adni!Tessék elmenni orvoshoz!Mégpedig sürgősen!Ezzel nem lehet játszani!
2010. máj. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én elmentem ezzel a problémával a szakorvoshoz.-Viszket? Hát vakarja! Hogy mi az oka? Jobb szem: bosszúság, bal szem: öröm ér! De azért írt fel szemcseppeket. Azóta is viszket, de már szegényebb lettem a gyógyszer árával. Legjobban még a kamillateás öblögetés ( langyossal!) illetve a gőzölés jött be. Felforralod a kamillateát, letakarod a fejed egy törülközővel, inhalálsz és forgatod a kinyitott szemed. Hidd el, használ, nem kuruzslás.
2010. máj. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nem vagyok orvos! Józan paraszti ésszel: ha allergia lenne, mindkét szemed viszketne!

Másrész! Nagyon sok minden okozhatja. Innen nem lehet tanácsot adni, csak egyet: irány a szemészet! Ha úgy érzed, nem javul, akkor egy másikhoz, mert valószínű, hogy csak a tünetet akarták elfedni, nem gyógyítani!

Addig menj, míg valódi szakembert találsz! Nagy a tét!!!

Jobbulást!

2010. máj. 10. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!