Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől viszkethet a jobb...

Mitől viszkethet a jobb mellbimbóm?

Figyelt kérdés
Most vagyok a ciklusom 30. napján. A ciklus 7. napján történt egy kis "baleset", bennem maradt az óvszer. Tegnap csináltam tesztet, negatív lett. Nem érzem úgy, hogy meg akarna jönni és ez a bimbóviszketés is fura, eddig nem tapasztaltam ilyet. Tegnapra lett egy óriási fájós patti az államon is. A ciklusom nincs rendben amúgy, fogamzásgátló abbahagyása után nem rendeződött, szóval azt sem tudom, hogy van-e peteérésem. A mostani ciklusom 9. napján voltam nőgyógyásznál egyébként, akkor 7-8 mm-es volt a méhnyálkahártyám, a doki azt, mondta, hogy szerinte 30-40 nap múlva vérzés lesz belőle. Vajon tényleg meg fog jönni, vagy mégiscsak lett valami abból a gumibalesetből? Mit gondoltok?
2009. máj. 12. 11:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is viszket! És pont a jobb...ja,én babás vagyok,de terhességem elött is viszketett már,ez nem jele annak. A mellfeszülés,fájás az igen,de szerintem nem azért viszket...És hogy maradt bennt? Bennem is maradt már,de ugy,hogy nem jött ki belöle semmi...ha neked jöt ki,akkor talán lehet,de! Az óvszerek általában be vannak vonva ilyen spermaölő anyaggal. Szóval én nem hiszem hogy terhes vagy,a bimbi pedig tuti nem azért viszket. :)
2009. máj. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!