Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tapasztaltátok már, hogy az...

Gotland kérdése:

Tapasztaltátok már, hogy az új kontaktlencse, amelyet frissen kibontottatok, pár órán át, de akár napokig kellemetlen és szúr?

Figyelt kérdés

Majd pár nap használat után nincs semmi baj vele, mint ahogy az előzőekkel sem volt.


Viszont minden új kontaktlencsével megszenvedem ezt a rövid időt. Mitől lehet ez?


Évek óta hordok kontaktlencsét, természetesen kosz, por nem kerülhet rá, mert figyelek, illetve tényleg csak a kibontás utáni első nap van ilyen probléma.


2016. dec. 8. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem a Bauch&Lomb Pure vision-jével volt ilyen bajom, de nekem nem múlt el a szúrás. Fura mert évekig ezt használtam, és semmi bajom nem volt bele, aztán egyszer csak elkezdődött ez. Akárhányat bontottam ki mind ilyen volt.


Leváltottam a pitsába, IWear oxygen-re és az nagyon jó!

2016. dec. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!