Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Egy közeli ismerősömnek...

Egy közeli ismerősömnek gyakran "rángatózik" a szeme. Ú. n. tic-kelése van és nagyon zavarja. Hogyan lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy..Nem akaratlagos történtés.Gyakran van nekem is.Legtöbbször ha ideges vagyok és sehogy nem tudom kontrollálni..De talán ez legyen a legkisebb baj . ;)
2010. ápr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakember, de ha ez idegi alapon lép fel (legtöbbször így), akkor sok nyugtató készítmény segíthet. Nem erős, függőséget okozók, hanem gyógyteák, gyógynövényes készítmények. Pl. citromfű tea, sedogelat kapszula, stb.
2010. ápr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Sokat segítettetek:)
2010. ápr. 21. 19:00
 4/4 anonim válasza:

Szerintem próbáljátok ki a kalciumot és a magnéziumot, mindkettő jó az izomrángásokra. Mert ugyebár a legtöbb izomrángás, görcs ezeknek a hiányából fakad.

És mivel a szem(izom)rángás is ilyen lehet, ezért tudom ajánlani.

2010. ápr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!