Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 2 éve kezdett romlani a...

2 éve kezdett romlani a szemem és az eggyik azóta már 5-ös. A szemorvosomnak nincs tul jo hire. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nincs más orvos a közelban.
2010. ápr. 20. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

hát édesem: ha tényleg fontos a látásod, akkor nem leszel lusta utazni emiatt pár órát egy másik orvosig.


nem hinném, h ez az oldal tele van távgyógyító szemorvosokkal, szóval innen nem oldja meg a problémádat senki

2010. ápr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hasonló okokból (egész konkrétan megmondta, hogy jó nekem a szemüveg, mert nem azért van, hogy 5 méteren belül is jól lássak - csak tudnám, akkor mi a francnak?) én nem járok szemészetre szemüvegért, hanem optikushoz - egész konkrétan mindig ugyanahhoz az optikushoz - első alkalommal majd egy órát szórakoztunk, de olyan szemüveget kaptam, amivel láttam rendesen - szóval keress egy optometristát akiben megbízol :)
2010. ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szemorvost maganrendelesben keress fel elozohoz sajnos az optikusok se oan szeles tudasuak nekem DRP szembetegsegem amikor montam neki fogalma se volt az optikusnak hogy miaz

Sajnos ha egy orvosnak fizetsz tobb figyelmet szentel rad..

2010. ápr. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!