Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitol lehet hogy idonkent...

Mitol lehet hogy idonkent foltokban latok vagy mintha bele neztem volna a napba es mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Az lenne a helyzet hogy teljesen magatol egyik pillanatrol a masikra jon elo es neha fejfajas is kiseri. Nagyon zavar van hogy fel oran at tart es magatol ahogy jott ugy egyik pillanatrol a masikra el is tunik azaz helyre jon es napokig semmi baj.de sajnos meg esik hogy sokkal tovabb tart es egyre rosszabb minden alkalommal. 33 hkm
2016. aug. 13. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szemészetre menj el sürgősen! Vérnyomásod rendben? Szív, vagy vérnyomás gyógyszer mellékhatása is lehet. Elegendő folyadékot kell inni, és szemerőt is szedjél.
2016. aug. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Migrénes "aura" (scotoma) is lehet. Vizsgáltasd ki.
2016. aug. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mivel babat varok mondtak nekem hogy vernyomas miatt vagy ilyesmi lehet doljek le es pihenjek es elmulik. De a vernyomasommal is es minden massal minden rendben. Par hete tortent eloszor azota osszesen talan 4-5 alkalommal tortent meg de egyre rosszabbodik.
2016. aug. 13. 18:33
 4/5 anonim válasza:

Velem is előfordul a dolog bár nem biztos hogy teljesen ugyan az a bajunk.(mongyuk èn se nő se terhes nem vagyok így nem tudom neked hogy jön le eggyes alkalmakkal)nálam hirtelen fekvèsből(nem alvásból) vagy hosszútábú ülèsből való felállásnál jelentkezik a dolgog kb 2-5 mp ig tart ès tompa nyomó fájdalmat èrzek a fejemben míg erre ez időre kb (90%) megvakulok aztán pik-pak kitisztul a kèp.

Èrdekessèg hogy amikor elsötètedik a látásom rengeteg aprócska 6 szöget látok kirajzolódni a feketesègben mint egy hálót kiváncsi vagyok hasonlókat tapasztalsz e mint èn nekem eggyèrtelműen az a gond hogy kiszáll a vèr a fejemből erre a pár másodpercecskère emiatt ugye a szemem se kapja meg a megfelelő ellátás addig amig a szívem vissza nem pumpálja. De èn konkrèt problèmát nem tapasztaltam ezzel kapcsolatban teljesen alkalomhoz köthető nem csak úgy random jön.

2016. aug. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ne haragudj nem birom ki ugyhogy erdekes lenne ha mar nem vagy no de terhes lennel. Nalam is szoktak ilyenek lenni gyakran ugyanigy csak en kek negyagu csillagokat latok. Nem nem ez. Csak ugy egybol bejon es mintha lenne egy folt az egyik szememen de ha azt a szemem becsukom ugyanugy marad nem tudom...
2016. nov. 4. 00:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!