Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Műtött közületek valakit Dr....

Műtött közületek valakit Dr. Fodor Magdolna?

Figyelt kérdés
Engem Június 10.-én fog műteni. Kíváncsi lennék a véleményetekre, tapasztalataitokra vele kapcsolatban.
2010. ápr. 19. 12:51
 1/3 anonim válasza:

Nem műtött engem de én is rá várok!

Azt Hallottam h nagyon "penge" doki! :)

Megszeretnélek kérni ,hogy pár szót írj nekem az élményeidről vele kapcsolatban meg az eredményről!

Én kancsalsággal jelentkeztem nála, voltam vizsgálaton már áprilisban megműt azt mondta!

Esetleg Te "csepegtettél" valamit neki?

Ne haragudj tudom h nem illik ilyet kérdezni csak valami viszonyításom legyen!

Te hogy találtál rá?

Előre is köszi a vállaszod!

2011. febr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dorcyka válasza:

Sziasztok!


Engem már 2005ben műtött a doktornő és nagyon pozitív véleményem van róla. Amikor bekerültem hozzá 15 fokos jobb kancsalságom volt, egy hónap múlva több, mint a felére csökkent. Most azért kell megint műtétre jelentkeznem, mert rossz szemüveg véget ismét jelentkezett a kancsalság, kb. 12 fokosan. Lényeg a lényeg, a doktornőt mindenkinek csak ajánlani tudom csak!! Van egy családbarátunk neki "szétlőtték" a szemét és a doktornő helyre hozta neki... ne kérdezzétek hogy hogyan, de észrevehetetlen ma már. :)


Sok sikert a műtétetekhez.

2012. márc. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia, na milyen lett a műtét eredménye?
2012. aug. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!