Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit jelentenek a szemészeti...

Mit jelentenek a szemészeti ambuláns lapon az alábbiak? "ITT: Humapent cs 3x mksz 10 percenként, mko betegfelügyelet eseménytelen"

Figyelt kérdés
2016. aug. 3. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
az, hogy mindkét szemedbe humapent szemcseppet cseppentettek és nem történt semmi különös.
2016. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Humapent csepp mindkét szembe 10 percenként


Műtéted volt? Mert akkor a második rész meg annyit tesz hogy nem volt semmi gond

2016. aug. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát ez a furcsa, benne, ugyanis volt szemészeti vizsgálatom, de nem cseppentettek semmit sem a szemembe nemhogy háromszor, de egyszer sem és nem is figyeltek meg.

Bementem, megvizsgáltak, felírták a receptet, megmondták a kontroll időpontját, ideadták az ambuláns lapot és eljöttem.

Lehet, hogy egy előző beteg kezelését írta rá véletlenül? (volt olyan előttem 2 is, akinek cseppentettek a szemébe, kiküldték és később újból behívták)

2016. aug. 3. 18:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy sebészeti konzultáció (kb. 2 percig tartott) után írtak rá olyasmiket az ambuláns lapomra, hogy a has betapintható, loccsanás nem váltható ki stb., holott egyáltalán nem volt vizsgálat, rám se nézett, csak váltottunk pár szót, szóval szerintem ez a protokoll része vagy a TB felé kell valamit elszámolni.
2016. aug. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez pupillatágítás lett volna.

Van hogy elszámolnak pár plusz dolgot

2016. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megnyitotta a szokásos word-sablont, csak most elfelejtette kitörölni a nem oda való részeket.
2016. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!