Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Műszem témában tudtok okosat...

Műszem témában tudtok okosat mondani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ugye csak Pesten csinálnak műszemet? Valakinek van műszeme? Sokat könnyezik?
2010. ápr. 10. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szemprotézisre gondolsz?Kivették a szemedet, és protézist csináltatsz?Nagyon profik vannak, érdemes Pestre menni.
2010. ápr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia, már műszemem van, és érdekel mások tapasztalata, pl, hogy estére kiveszik e, mert nekem ki kell.
2010. ápr. 11. 14:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Értem.Nekem holnap dolgom lesz a Tömő utcai szemklinikán.Ha nem felejtem el és gondolod akkor szívesen rákérdezek neked, hogy van-e olyan fajta,amit nem kell kivenni.Ha van még kérdésed írd ide és megkérdezem holnap.Minden jót!!
2010. ápr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Pesten csinálnak, igen, nagyon jól dolgoznak! :)

Üvegszemet is készítenek, de azt a szemészeti klinikán, van ott egy osztrák orvos, fenn van a neten hogy mikor rendel, mert csak időszakosan. de mondanom sem kell, meg is kéri az árát.

Amúgy nekem nem kell kivennem, csak mosni. De ez gondolom egyénenként változó lehet.

Annyi, hogy gyakran könnyezik, de meg lehet szokni.

Nekem kiskorom óta ez van...szóval :)

2010. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy barátnőmnek volt ilyen, szintén gyerekkora óta.

De azt nem is tudtam, h ki kellett-e vennie, erről sosem beszélt.

2021. aug. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!