Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Légyszi lábköröm témában tud...

Légyszi lábköröm témában tud segíteni valaki?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy nagyon mozog a nagylábujjamon a köröm,fáj is gyulladt is.Régen mindig benőtt a széle, próbáltam egyenesre vágni,akkor nagyjából rendbe is jött. De nekem minden cipőben több óra után fáj a lábujjam,vagy valahol nyomja az ujjakat.(akár sport,akár laza cipő,akár egyszerű lapos talpú fekete)Szóval mindig lett benövés,hiába vágtam jól.Néha begyulladt és elmúlt. Aztán sajnos volt,hogy ráesett valami a lábkörmömre,vagy belerúgtam a küszöbbe és azóta véraláfutásos lett.Volt,hogy elmúlt teljesen,de mindig lett valami sérülés.Most már nagyon mozog.Mindig vártam 1 hetet,hátha rendbe jön,de mindig érte valami sérülés újra.Most már nagyon mozog,szinte felüről belelátok a körmöm alá,és nem tudom hova menjek vele leszedetni.

Baleseti sebésztetr?Vagy hova kell mennem vele?

Nem akarom,hogy valami bunkó sebész csak simán letépje és utána haza engedjen.Szeretném ha normálisan ellátnának,esetleg lelézereznék,és jól bánnának velem.(magánorvos is szóba jöhet természetesen!)Köszönöm a válaszokat.


2011. aug. 17. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Hú ez elég rémesen hangzik. :( Szegény. :(


Hát nem tudom sebészt ajánlanék de ha nem bízol az sztkban akkor magánorvos. Esetleg a benövésre hajlamosság miatt egy pedikűröstől kéne tanácsot kérni hogy hogyan ápold, vágd, és talán javulna a helyzet.

2011. aug. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.Az már meg volt,szépen vágtam,egy ideig jó megoldás volt rá.De a sérülések miatt már nem a benövés a problémám,hanem az,hogy mozog az egész lábkörmöm.Pl kitisztítottam betadinnal,ráöntöttem,és a körmöm alján és oldalán folyt ki belőle.. :D mivel ott már is válik el a körmöm...Tehát kb le tudna esni magától is,ha beütném valahova megint :(


De milyen magánorvos van?Gondolom nem bőrgyógyász..ezért kellene a segítség,hogy milyen szakorvoshoz menjek?

2011. aug. 17. 15:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Körömlevétel sebészetre tartozik.
2011. aug. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor bemegyek a baleseti sebészetre és kivárom a sort holnap vagy holnapután.
2011. aug. 17. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!