Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miert erzem azt, mintha...

Miert erzem azt, mintha huzna, fokuszalna a szemem?

Figyelt kérdés

Ezt azota erzem miota szemuveges lettem. Tehat mult ev oktobere ota. Hogy erthetobb legyen: egy helyben allva, egy pontra figyelve, mintha huzna a szemem, de eleg eroteljesen, neha meg en is elkezdek elore-hatra himbalozni. Ez mostmar igy van szemuveggel es nelkule is. Azt tudni kell, hogy a par honap alatt mar nemegyszer csinaltattam at a szemuvegem, mert folyton valtoznak az adatok. Nem nagyon ertek hozza, de nekem rendes dioptria nem is kell, csak a cilinder -0.75 mindket szemre. (Volt mar 1.50 is) Ja es szules utan lett ilyen. A masik amit nem ertek, hogy az miert van, hogy a fokok is allandoan valtoznak, hol 80at mernek, hol 75öt. (Ez lehet masnal keves elteres de nalam bizonyitott, hogy erzekeny erre a szemem).

Aki tud ertheto magyarazatot adni kerem segitsen! El vagyok keseredve :(


2016. márc. 7. 21:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!