Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi baja lehet a szememnek?

Mi baja lehet a szememnek?

Figyelt kérdés
Egy évben kétszer,háromszor szoktak ezek a tünetek nekem előjönni:Egy enyhe fájdalom a bal szemem mögül jön,majd az éleslátásomat hirtelen beárnyékolják amolyan átlátszó cikk-cakkos vonalak.Gyakorlatilag ilyenkor úgy látok,mintha a lángoló tűz fölött néznék a levegőbe,s ezek a bizonyos átlátszó vonalak folyamatosan mennek,jönnek a szemem előtt.De a jobb szememmel is látom,ha a balt behunyom,és mindez egy fél órán át tart.Utána visszaáll a látásom,mintha mi sem történt volna.A magas vérnyomásom miatt évente járok szemfenékvizsgálatra,két hónapja voltam utoljára,de minden tökéletesnek találtak.Sőt!Minden üzemorvosi vizsgálaton dicsérték a szememet,hogy nagyon élesen látok vele.Csak remélni tudom,hogy nem retina leválás ez az egész.

2015. nov. 30. 12:29
 1/3 anonim válasza:
Zöldhájogos volt-e a családban?
2015. nov. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,a nagyapám!
2015. dec. 1. 11:58
 3/3 anonim ***** válasza:

ez szerintem migrénaura:

[link]


az a poén benne, hogy néha nem is kell hozzá migrén :)

nekem életemben kétszer fordult elő. nem szemészeti probléma, így a szemészek se láthatnak semmit a vizsgálatkor.

2015. dec. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!