Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi baja lehet a szememnek?...

Mi baja lehet a szememnek? Miért látok így?

Figyelt kérdés
Szellemképesen látok. Ami azt jelenti, hogy van egy szimbólum pl. RTL KLUB és azt 3-4-szeresen látom egybefolyva felfelé tolódva. Van egy pont pl. a monitor ledje, azt is 3-4-szeresen látom felfelé tolódva, illetve alatta, nem OLDALRA TOLÓDVA, HANEM FELFELÉ, ILLETVE LEFELÉ! Egyéb panaszom nincsen, a szemem néha viszket, könnyezik, a homlokom (a szem felőli része szokott fájni). Tudni kell még rólam, hogy cylinderes szemüvegem van, asztigmatizmust állapítottak meg nálam még tavaly márciusban. Akkor még csak homályos volt a látásom, távolra nem láttam rendesen.. Viszont az idő előrehaladtával ez egyre jobban jelentkezett hónapról-hónapra. Hogy értsétek mit akarok leírni, linkelek róla egy képet: [link] A szemüvegem jelenleg el van törve, ezért most még intezívebben jelentkezik ez a tünet. A homlokom is minden nap fáj azóta, de szemüveg is már csak egy kicsit, vagy csak alig mérsékelte ezt a problémámat. HELP! Mi lehet? UI: Sötétben a legrosszabb, még nappal tűrhető is.

2015. nov. 13. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el szemorvoshoz?
2015. nov. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Félek. Reméltem, hogy itt kapok legalább egy olyan választ, ami halvány sejtést ad, hogy ez most szemprobléma-e és, hogy hátha van valakinek ilyen problémája.
2015. nov. 13. 11:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a szemtengely ferdüléstől van, főleg ha még a szemüveged is törött és úgy használod, de az biztos, hogy én már futottam volna a szemészetre ha ilyen gondom van. Jó lenne ha mielőbb elmennél és kellene egy új szemüveg.
2015. nov. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Létezik, hogy ez a szemem romlására vezethető vissza, és nem mással kapcsolatos? Mennyi lehet ennek az esélye körülbelül a tüneteim alapján? Egyébként, távolra szinte nem is látok már! :(
2015. nov. 13. 18:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Kiderült mi a baj ennyi év után? Nekem is hasonlóak a tüneteim
2019. máj. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!