Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsével lehet füvet...

Kontaktlencsével lehet füvet vágni?

Figyelt kérdés

2015. okt. 30. 09:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy párszáz forintos plexi védőszemüveg sosem árt.
2015. okt. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz nem elég éles, inkább sarlóval, kaszával vagy fűnyíróval próbáld.:-)


No jó, komolyra fordítva: tegyél fel valami védőszemüveget (napszemüveg is megteszi) az apró darabkák miatt, és vigyázz, nehogy kiessen, mert az életben nem találod meg. Így igen, ha nem ragaszkodsz hozzá, inkább csináld nélküle.

2015. okt. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez jó volt.. xD Igazából mikor még nem volt lencsém, kaszával is szemüveg nélkül vágtam. De most elektromossal fogom, háát. Kicsit süt a nap, felveszem a napszemüveget, az nem fog hülyén kinézni. Mert ha elektromoshoz felveszem a plexi szemüveget akkor az xD
2015. okt. 30. 09:11
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintem túl van ez variálva hogy ennyire vigyázni kell a porra meg stb.
2015. okt. 30. 09:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy nem lehet?
2015. okt. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nemrég lett még kontaktlencsém azért kérdem, mert állítólag nagyon vigyázni kell rá.
2015. okt. 30. 09:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem ment már kontaktlencse alá por, ill. beleékelődött a lágy lencsébe. Határtalan érzés, senkinek nem kívánom, egy lavórt félig telesírtam, mire ki tudtam szedni a lencsét. De ha te ilyen belevaló gyerek vagy, ne is törődj ezzel.:-)
2015. okt. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mindenki a saját kárából tanul.
2015. okt. 30. 09:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Fűnyírásnál legfeljebb a fű mehetne bele a szemedbe, az meg túl nagy hozzá. Vegyél fel szemüveget ha akarsz, de szerintem nem kell túlparázni a dolgot.
2015. okt. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak addig gondolod, hogy túl van lihegve a védőszemüveg-dolog, amíg bele nem vágja a füvet a szemedbe és ki nem kötsz a sürgősségin... a fűnyírás nem szépségverseny, tojd le, hogy nézel ki, és bölcs módjára tanulj más kárából. Jobb, ha felteszed.
2015. okt. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!