Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van valami a szemhéjam alatt...

Van valami a szemhéjam alatt de nem látom mi az, hogy szedhetném ki?

Figyelt kérdés
szerintem egy kis bogár ment bele vizzel próbáltam szemészet meg csak holnaptól van addig mivel csillaphíthatnám? és hogy fogják kiszedni?

2015. júl. 15. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Én mégis csak az ügyeletet ajánlanám.

Tavaly nekem is belement valami a szemebe (utólag kiderült, hogy egy szösz féleség volt), rá kb 1 órára ki se tudtam nyitni a szemem, annyira fájt. Nekem is a szemhéjam alatt volt.

Ügyeleten 1 perc alatt kivették. "Felfogták" a szemhéjam, és simán kivették. Nem fájt. Utána kellett még 3 napig csepegtetni. Szóval én a helyedben nem halogatnám, reggelre be is gyulladhat, utána azt sokkal rosszabb kezelni.

2015. júl. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen sajnos buszra nem volt pénzem szüleim délelőttre mentek dolgozni úgy hogy mára is elmaradt de holnapra bemegyek
2015. júl. 15. 18:13
 3/4 A kérdező kommentje:
egy szempilla volt elfordulva elvileg vagy mi, kiszedték de még mindig rossz felírtak egy szemcseppet amit már eddig is használtam úgy hogy nagyon sokat segítettek..
2015. júl. 16. 13:41
 4/4 anonim válasza:
En mindig lehuzom a szemem alul es ott szoktam latni ha belement valami es fultisztito palcikaval szoktam kiszedni
2015. aug. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!