Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaklencset lehet strandon...

Kontaklencset lehet strandon viselni? Mivel szemuveges vagyok es most a heten leszek kontaklencses ha bemegy a vizbe strandon rajtam lehet a kontaklencse?

Figyelt kérdés
Termeszetesen nem mennek le viz ala stb..

2015. júl. 12. 22:59
 1/3 anonim válasza:
Attól függ milyen strandra mész. Balatonon lehetsz kontaklencsében szerintem, de medencés strandon nem szabad, mert rárakódhat a lencsére a klórból felszabaduló anyag. Nem értek ehhez, de állítólag olyan dolgok rakódhatnak le, amik nem tesznek jót a szemnek, ezért az olyan strandokra egynapos eldobható lencsét szoktak ajánlani.
2015. júl. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
balatonra megyek taborba es elso nap kb1 orat leszunk uszodaban es ha nem megyek le viz ala akkor se hordjam amugy honapos lencset hordok
2015. júl. 13. 10:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet hordani bármilyen vízben a lencsét, azért van a folyadék hogy megtisztítsa majd ha kiveszed. Évek óta járok úszni, strandra is nagyon gyakran mivel ott dolgozok, mindig havi lencsét hordok, semmi gond nincs vele, szoktam lemerülni is, csúszdákról érkezéskor elég gyakran... nincs ezzel se semmi gond.
2015. júl. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!