Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nagyon megvagyok ijedve! Jobb...

Nagyon megvagyok ijedve! Jobb szem vibrálása, mitől?

Figyelt kérdés
Azt olvasom, hogy ha csak az egyik szem vibrál, az komoly bajokat is jelezhet. Megyek majd a szemészetre, de addig is ha valakinek volt már ilyen tapasztalata, az ossza már meg legyen szíves.
2015. jún. 11. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet migrénes dolog is, de nekem kétszer volt ilyen amikor a nyakcsigolyám fájt, persze majd a szemészeten kiderül, hogy szemeddel minden rendben van-e. Szerintem nem kell megijedni ha csak néha látsz ilyeneket, van amikor teljesen éártalmatlan dologtól van.
2015. jún. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az az igazság a múltkorában már előfordult 1-2x, aztán elmúlt, majd volt utána egy kis fejfájás. A mai napon viszont többször előjött, szintén egy kis fejfájással, vettem be fájdalomcsillapítót, a fejfájás elmúlt, de utána még később ismét visszatért a vibrálás, szóval idáig legalább 3x. Azért vagyok megijedve, mert azt olvastam, hogyha csak az egyik szemen van, az veszélyesebb, komoly problémát jelezhet.
2015. jún. 11. 16:58
 3/4 anonim válasza:

Én is olyan vagyok,aki utánaolvas ez mi lehet, az mi lehet, és mindig a legkomolyabb dolgokat diagnosztizálom magamnak..

Legjobb teendő szakszerű véleményt kapni egy dokitól!

2015. jún. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor mielőbb menj el orvoshos, szemészet, háziorvos.
2015. jún. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!