Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Uvegtesti homalyok eltuntetese...

CastielART kérdése:

Uvegtesti homalyok eltuntetese a szemben?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16eves fiu vagyok, par hete lettem figyelmes arra, hogy uszkalo kis atlatszo pottyoket latok a bal szememmel fokent. Nincsen sok, egy 2 darab korubelul, de elegge zavaro. Elmentem egybol szemeszetre, ahol megtudtam hogy uvegtesti homalynak nevezik ezt, es altalaban a korral jar, valami erek elhalasarol magyarazott az orvos, amiket ha megvilagit a feny kivetiti, es ezt latom en igy , ilyen formaban. Vegulis en elegge rastresszeltem, hogy megfogok vakulni meg minden, de ez teljesseggel lehetetlen ezek szerint. A kerdesem az lenne, hogy ha masnak volt mar ilyen, efele problemaja, nemtud e megdobni egy par mondattal, hogy megis hogy probaljam meg legyozni ezt az allapotot. Emlekszem, hogy kiskoromban is volt, meg ugy neha neha lattam ezt, de nemtorodtem vele. Valami vitamin esetleg hasznos lenne? Vagy eletmod valtas? A-vitamin,kalcium, C vitamin, stb..? :) koszonom a valaszokat!

#egészség #szem #uvegtest
2015. jún. 3. 19:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!