Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan szivodik fel a zsircsom...

Hogyan szivodik fel a zsircsomo, ha meg nem szeretnek orvoshoz fordulni vele? Van valami otthoni modszer, kenocs, folyadek?

Figyelt kérdés

Nekem a hatamon van es kb. akkora, mint egy 20forintos es amikor egy picit megnyomom valami nem kellemes illatu folyadek jon ki belole.

Csak akkor faj egy picit,ha haton fekszem.

Es nagyon idegesit.



2013. okt. 2. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Kenéstől nem múlik el. Ez egy atheroma(eltömődött faggyúmirigy). csak úgy lehet véglegesen megszüntetni,ha tokkal együtt kimetszik. Elrákosodni nem fog soha,de nőhet és begyulladhat.
2013. okt. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ahogy az első irja. Csak műtéti úton lehet eltávolitani addig hiába nyomod ki mindig vissza fog telitődni ha nincs kinyomva akkor meg nőni fog és egyre nagyobb lesz. Az én édesapám hátán már egy tenyérnyi van, de amig neki nem okoz gondot addig nem csináltat vele semmit, egyébként sebész és sok kollega felajánlotta neki már hogy kiszedik neki de öt nem zavarja. Kb 20 év alatt lett ekkora de lassan növekszik.
2013. okt. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is van egy atheroma a testemen, én orvoshoz mentem vele mert nem tudtam mi az, és mindössze egy borowos kötést tett rá. Két nap múlva kellett vissza mennem, aztán úgy döntött hogy nem vágja fel. Hazaküldött egy kenőccsel meg párakötéssel, ennek dacára még mindig ott van, pedig már napok óta kenem és teszem rá a kötést. Még jó hogy fájdalmat nem okoz.
2014. febr. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!