Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valaki segitene kicsit? :D

Valaki segitene kicsit? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok, bocsanat hogy rossz kategorias kerdes, de itt vannak a legtobben (Foleg este) es tudom hogy vagy kitorlik vagy atrakjak a megfelelo temaba, de akkor várhatom hogy bárki is válaszoljon... , de addig hatha tudnak segíteni.



Par napja lett szemuvegem es valahogy lett a lencse kozepen egy kis nem mély karc. Nem nagyon látni, de okozhat latasromlast vagy más dolgot ? Mert gondolom máshogy szórja a fényt és a szem is mashogy fogja fel.


A polírozás meg szerintem elrontja a dioptriat. Egy nagyon picirol van szó es tudom hogy lesz több is, de akkor is... :D


Meg én eléggé tökéletes mániás vagyok (sajnos) es idegesít is hogy ott van :D


Előre is köszi a választ akik az OFF ellenére is válaszolnak :)


2015. máj. 13. 22:53
 1/1 anonim válasza:
Egyáltalán nem fog látásromlást okozni. Ha nem zavar a látásban akkor nem gázos.
2015. máj. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!