Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Kicsit hosszú, de akinek türelme van, segítene?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, barátommal lassan 9 hónapja vagyunk együtt, ő 17 éves. Ő az első barátom, "komoly kapcsolatom", ő vette el a szüzességem. A tavaly nyáron jöttünk össze, minden tökéletes volt, aztán olyan október-november körül nemtudom mi történt velem, ezen a két hónapon keresztül csak hisztiztem neki minden apróság miatt, például, hogy ne járjon kondiba heti 3x, hanem csak 2x, mert akkor állatt lesz mint nemtudom mi, meg mióta az új haverjával barátkozik, csak aláz engem s nekem elegem van abból, viszont ő sem kimélt, elég sokat féltékenykedett. Tudni kell, hogy ő másik városban él, 20 km-re tőlem. Aztán novemberben elkezdett megint beszélgetni az exével (akit megcsalt velem és miattam hagyta ott).. én selytettem, hogy van valami. Közben beszélgettem én is egy fiúval, de csak baráti szinten. Aztán egyszer elcsattant egy csók vele, de azonnal elmondtam a barátomnak, aki azt mondta, hogy annyira szeret, hogy ha akarom elenged. Mondtam nem, őt szeretem és vele maradok. Janurában szakitott velem azzal az indokkal, hogy ő ezt nemtudja elfelejteni, hogy megcsaltam. Jó. Közben ilyen barátság extrák kapcsolatban voltunk, jártam hozzá és úgy viselkedtünk mint egy pár.. Aztán a legjobb barátjától megtudtam, hogy megcsalt majdnem egész végig. Lesokkoltam, selytettem, de mindig is reménykedtem, hogy hátha nincs igazam. Továbbra is maradt a barátság ectrákkal kapcsolat, nem voltam képes meggyűlülni, egyszerűen imádtam.. Aztán februárban nála töltöttem egy hétvégét, amikor meg jöttem haza, azt kérdezte, hogy nem akarok-e kibékülni vele, mert nagyon szeret és hiányzom neki, azt akarja egy pár legyünk (azelőtt januártól én könyörögtem ezért neki, de abbahagytam mert nem akart), és hogy nem akarja, hogy másokkal flörtöljek, csak az övé legyek. Gondolkodás nélkül belementem.

Múlt hétfőn ment az exe városába (mind 3an különböző, de egymás melletti városokban élünk) vásárolni. Első dolga volt, hogy felhivja a csajt.. Szemet húnytam fölötte. De azóta is s azelőtt is telefonon beszélgettek.. Akárhányszor megkérem a barátomat, hogy rázza le, azt mondja hát hogy most is parasztul irt vissza s lerázta, de mondom neki, hogy végleg. Nem kéeps végleg lerázni. Tegnapelőtt felvázoltam a helyzetet neki, hogy mit tett velem, és ennyire nem képes hogy lezárja a lánnyal. Azt igérte megteszi. De azóta is viták vannak. Na itt kezdődik a probléma, innen nagy szökségem van a segitségetekre.

Az elmúlt hetekben 1-szer találkoztunk hetente 1 órát, ami borzalmas, tudom, de nekem az is elég volt, csak vele lehessek. Viszont neki nem elég ennyi és rengeteg veszekedés volt emiatt. A szüleim nem engednek át a másik városba, pedig van vonat, busz, akármi. Leragadtak. Annyira az őskorban vannak, hogy az hihetetlen. Náluk még az van érvényben, hogy 16 éves koromban jöhet "VIZITÁBA" egy fiú hozzám, akkor mehetek bulizni. Szerintük nincs jogom a magánéletre, mert csak 15 éves vagyok s mindent el kell mondjak nekük. Most is vakáció van, szombatig kéreztem, oda ahol a barátom lakik, nagynénémhez, és nem engednek. Azt mondják tanulnom kell. Azt várják el, hogy naphosszat könyv előtt üljek, ott meg nem tanulnk, közben itthon sem tanulok semmit (vakáció alatt). 8 iskolai év alatt végig első tanuló voltam, példás magaviselet, és terror a szüleim részéről. Sosem tudok kicsit kikapcsolódni, folyton stresszelnek az iskola miatt. Igen, vizsgák előtt állok, de észrevették ők is, menekülök itthonról, más városba készülök iskolába, bevállaltam a bentlakást csak hogy ne kelljen itthon legyek. Nagyon szeretem őket és tudom csak féltnek, de túlzásba viszik. A legrosszabb az, hogy nem lehet beszélni velük. A barátom meg miattuk akar szakitani velem, azt mondja ő ezt idegileg nem birja, és nem engem hibáztat, nagyon szeret, de nem birja. Jó, hűlyeség, de ez már tényleg sok, heti 1 óra, az nagyon kevés.. Szerintetek mit tegyek?


2014. ápr. 15. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
senki nemolvassa el
2014. ápr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyerek vagy még minden tekintetben, egy buta liba, ez az írásodból is rögtön lejön....annyi eszed van amennyi látszik, mit vártál a sráctól, könnyen adod magad, pótléknak ha nincs jobb jó leszel te is.....semmi tartás nincs benned, de hát hogy is lenne, amikor még messze állsz a "nő" kategóráitól.....úgyhogy nem kell háborogni, neked még közel nem való a szex, mert éretlen kislány vagy....
2014. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát hogy ez nem gyakori kérdés, az biztos.
2014. ápr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"selytettem," na itt hagytam abba . furcsa én is 15 éves lány vagyok és még se ilyen típusúak a legnagyobb gondjaim -.-
2014. ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem szakíts a barátoddal.. ahogy itt leírtad, egy nagy segg és csak kihasznál :( hidd el, majd elfelejted..
2014. ápr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A srác kihasznál ez nyilván való, szexre jó vagy, de ennyi. Szerintem ugyan úgy mással is kavar. Hagyd a fenébe, vagy szenvedj miatta. 15 évesen én inkább a könyveket választanám.

20N

2014. ápr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kedves kérdező , Te nem Erdélyből való vagy ?
2014. ápr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!