Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Most Softlens 59-es kontaktlen...

Most Softlens 59-es kontaktlencsét hordok, aminek a görbülete 8,6, az átmérője 14,2, nagyon meg vagyok vele elégedve, csak nem lehet éjszaka hordani és nekem a munkám miatt néha kellene. Szerintetek? (folyt. )

Figyelt kérdés

Szerintetek átállhatok Air Optix Night & Day-re, aminek a görbülete 8,6, az átmérője 13,8? Illetve tapasztalatok erről a lencséről?

Tudom szemészhez kellene mennem, de sajnos mindegyik az általa forgalmazott márkát akarja adni és eddig mindig befürödtem velük, csak a Softlens-t tudtam elhordani.


2015. máj. 6. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Átállni akkor lehet ha megfelelő a szemedre a lencse, amihez először is próbalencsét kéne kérned egy optikában. Még ha minden adat egyezne akkor sem biztos hogy jó neked a lencse... az én szemem egyáltalán nem bírta mondjuk az Air Optix lencséket.

Amúgy egy átlagos lencse kibírja az éjszakázást is néha, semmi gond nincs vele. Vagy ha a te lencséd hamar kiszárad, akkor csinálhatnád úgy is hogy nappal hordasz 1 párat, éjszakára meg lecseréled egy 2. párra. És akkor 2 párat hordasz felváltva.

2015. máj. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

miért ne lehetne éjszaka hordani?

nem aludni fogsz benne.

amúgy meg ha éjszakás vagy, nyilván nappal alszol és nincs szükséged a lencsére, tehát csak ébredés után teszed be

2015. máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Félreérted utolsó, éjszaka a munkában van kb. 3 óránk, amikor tudunk aludni, ezért kellene az éjszakai lencse, mert a higiénés viszonyok nem megfelelőek ahhoz, hogy cserélgessem akkor...
2015. máj. 12. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!