Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az ofotérben kicserélik a...

Az ofotérben kicserélik a kontaktlencsét, ha meggondoltam magam?

Figyelt kérdés

múlt héten vettem, szemvizsgálat nélkül rámsóztak egy rosszabb dioptriásat.

tavaly már másik üzletet választottam, náluk vásároltam és nagyon meg voltam elégedve a segítségükkel, türelmükkel.

de hogy lehettem ilyen hülye, hogy elfelejtettem, hogy tavaly máshol voltam?

szóval visszavinném és vennék a bevált helyen nekem valót ahol meg is vizsgálnak...


2015. ápr. 29. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, az első kontaktlencséd vizsgálat nélkül kaptad?
2015. ápr. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen. egyébként ott többször előfordult már. mert ugye ingyenes, ha veszel valamit. ebben nekik nincs üzlet :)
2015. ápr. 29. 10:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ez nem így működik... Nem tartottak fegyvert a fejedhez, hogy vedd meg és gondolom azt sem mondták, hogy nem vizsgálnak meg elvből. Innentől már magadra vess, ha elmulasztottad kérni a szolgáltatást.
2015. ápr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de hogy lehetsz ilyen hülye? Alap, hogy szemvizsgálattal kezdünk.
2015. ápr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ez tényleg nagyon furcsa.

én is ofotértbe járok, és ki sem adnak kontaktlencsét, ha minimum évente egyszer el nem megyek szemvizsgálatra.

egyébként az ofotértben felbontott dobozt nem vesznek vissza.

viszont mivel átvertek, fordulj az ofotért vezetőihez, úgy értem, nem az üzletvezetőhöz, hanem valami nagyobb fejeshez. a honlapon biztos hogy van valami központi elérhetőségük.

2015. ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nincs felbontva természetesen :)
2015. ápr. 29. 11:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs felbontva, és megvan a számla, akkor visszaveszik! ez egész biztos. ha az az üzlet szemét, és nem veszi vissza, akkor tényleg fordulj valami felettesükhöz, tegyél panaszt, stb. (egyébként visszavételtől függetlenül is!)
2015. ápr. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!