Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaklencsés kérdés. Baj, ha...

Kontaklencsés kérdés. Baj, ha így teszem be?

Figyelt kérdés
Szóval azt taníottták, hogy egyenesen nézzek betétel közben, de én nem bírom ki, és mindig félrenézek. De ttől még a helyére csusszan és jól látok vele. Akkor jó ez így?
2010. febr. 20. 12:06
 1/5 anonim válasza:
A lényeg hogy a helyére csusszanjon :) Jó ez így igen:D Énis mindig felfelé nézek.
2010. febr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
71%
nekem úgy tanították, hogy oldalra és felfele nézzek, úgyhogy biztos jó úgyis. amúgy én mindig úgy teszem be ahogy sikerül, sztem az a lényeg, h jó legyen:)
2010. febr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én felfelé nézek közben, csak úgy tudom berakni:)
2010. febr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindig tükör előtt szoktam berakni és sosem a kezem vagy a lencsét nézem, hanem mindig a tükörben nézem, hogy jó helyre rakom-e. Ha az ujjamat nézném, én sem tudnám úgy betenni.
2010. febr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van ahol úgy tanítják hogy felfelé nézz és a fehér részre tedd, aztán majd a helyére csúszik, én előre nézek a tükörbe, úgy rakom és veszem ki. Végül is teljesen mindegy, a lényeg hogy sikerüljön:)
2010. febr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!