Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüvegesek, akik megműttetté...

Szemüvegesek, akik megműttették a szemüket! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Egyrészt arra lennék kíváncsi, hogy mikor műttettétek, és hogy mennyire láttok vele jól most, tehát mennyire tartós? Mennyi ideig fájt a műtét után? Meddig estetek ki a munkából miatta?

Másrészt a műtét körülményei is érdekelnének. Azt hallottam, hogy érzéstelenítéssel végzik és nem altatásban. Ez igaz? Én már attól rosszul voltam, mikor dr.Houseban láttam, hogy tűvel közelítenek a szem felé. Nem biztos, hogy végig szeretném nézni a műtétet... Az érzéstelenítő injekciót egyébként hova adják, és mennyire fáj?

Bocsánat a sok gyerekes kérdésért, de mindig is nagyon féltem minden szemmel kapcsolatos dologtól, és ez felnőttként sincs másképp... De most már -4,25-ös lencse kell 25 éves létemre. Nem akarom megvárni, hogy 50 éves koromra 5 centi vastag szemüveggel járkáljak...



2014. dec. 23. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
High-end lasik-rol tudok mesélni, Te melyikre gondoltäl? Ez 580.000 ft, 9 napja volt műtët. Injekció nem volt, szemcseppekkel ërzëstelenítenek. mär mäsnap lehetett vezetni. -4,75 volt előtte.
2014. dec. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva még nem döntöttem arról, hogy melyik fajta műtétet szeretném. Egyelőre a tapasztalatok érdekelnének mindegyikkel kapcsolatban.

Neked tökéletes, 100%-os lett a látásod? Csak mert olvastam olyanról is, hogy csak 3-as dioptria alatt tudják 100%-ra csinálni a szemet. Persze leginkább még csak itt, GYK-n tájékozódtam. Messzebb még nem mertem menni ez ügyben :)

2014. dec. 23. 09:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Mëg mielőtt tervezgetnël, beleëlnëd magad, menj el az alkalmassägi vizsgälatra, mert nem mindenkinek lehet megműtteni. Nekem 90%-os lett, előtte 25-30%-ra mërte.
2014. dec. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a tanácsot :)
2014. dec. 23. 09:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Az érzéstelenítés mindenhol szemcseppel történik, nem tűvel :)
2014. dec. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!