Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szem ödéma mennyi idő alatt...

Szem ödéma mennyi idő alatt gyógyul meg?

Figyelt kérdés
Már öt hónapja szenvedek a szívárványhártya-gyulladással de most találtam egy jó orvost aki elvileg jó úton jár és már múlóban van. Viszont a legutóbbi vizsgálatnál kiderült ödémám is van ami pont a látóideget nyomja, e miatt nem látok csak nagyon homályosan. Na most nyilván ezt is kezeli de azt elfelejtettem megkérdezni mikor várható, hogy kitisztul a kép. A türelmem végén járok. :(

2014. nov. 11. 13:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy látni fogod ezt és írsz. Nekem dettó ugyanez a bajom. Egy éve küzdök a szívárványhártya-gyulladással. Volt már minden még pupilla letapadás is. Az ödéma és a homályos látás is pipa. Sőt az ödéma már másodjára jött elő. Az orvosokra már nem számítok mert nem találják az okot és mindig visszatér a betegség. Nálad mi volt az oka? Sikerült kikezelni ha igen ki volt a doki mert én is felkeresném. Köszi a választ.
2015. aug. 30. 22:42
 2/2 anonymus75 válasza:
Sziasztok! Mi lett végül a gyulladással? Meggyógyultatok? A lányomnak is ez a baja, egy hete tart, már úgy tűnt javul, mikor mára megint be volt pirosodva neki. Ha netán olvasnátok ezt, légy szíves írjatok!
2021. ápr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!