Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » árpás a szemem és már csak...

árpás a szemem és már csak műteni lehet (mind2) az fáj? Meddig tart amég gyógyul?

Figyelt kérdés
holnap és csütörtökön fogják csinálni.. 14/L
2012. febr. 20. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne félj, nem fog fájni, érzéstelenítve lesz. Csak a lelkednek fáj most, hogy nem hagynak békén:) Az orvos mondja majd mikor gyógyul.
2012. febr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi :)) igazából az zavar hogy nem húzhatom ki és szorongok .... már 1 hónapja... de nem a sminktől van!!! minden este lemosom meg nem sok, csak szemceruzát használok (tam)
2012. febr. 20. 15:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a legrosszabb napok - majd ott, amikor már történik: gondolj arra: ez az amitől annyira féltem??? és elnézően mosolyogsz majd magadon...

Biztos nagyon szép vagy, mert a fiatalság önmagában természetesen szép - nem igényli a "ráerősítést " festékekkel.. Ráérsz, majd 30 évesen, amikor kis cseleket kell alkalmazni, hogy ezt-azt eltüntess.

Ne félj!:)

2012. febr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem félek :)) jól tűröm a fájdalmat általában, csak mamám befenyített hogy fájni fog meg ilyenek... osztályban én inkább a csúnyákhoz tartozok... de már nem érdekel nincs sok hátra nemsoká ballagok ^^
2012. febr. 20. 15:18
 5/10 anonim ***** válasza:

LáTod! Bátorságosnak kell lenni!

Egy jó iskolába ballagsz át?:))

2012. febr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
gimnázium és nekem tökéletes :)) angol tagozatra szeretnék menni március 5.étől 9.éig lesz a szóbeli :)
2012. febr. 20. 15:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Reméljük sikerül! Drukkolok! (tökéletes nincs..)
2012. febr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi :))
2012. febr. 20. 15:49
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Meggyógyult a szemed?

2012. ápr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen :)) de szerintem még maradt a jobboldaliba mert hát.. úgy néz ki :| de annyira nem látszik szóval... amég nem lássa senki ott marad :o köszi hogy kérdezted :)
2012. ápr. 27. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!