Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet nekem vagy a kontaktlecs...

Lehet nekem vagy a kontaktlecsémnek bajom attól, hogy abban aludtam egy éjszakát?

Figyelt kérdés

Hello

Bocsi a szövegért d3 nagyon sietek

15F vagyok és május ótta vagyok kontaklencsés mindig egy havi volt eddig és tegnap raktam be az új havit de megnemmondom miért elfeljtettem kivenni reggel kivettem egy picit majd vissza, kb. 4kor jövök meg utána vegyem ki vagy ne?

Most n3m különösebben száraz a szemem, és még az első kontaktlencsepáromban rengeteget aludtqm 1 órácskákat

Mégegyszer bics a szövegért

Köszi a válaszokat



2014. okt. 3. 08:09
 1/2 Ügyet Lenke ***** válasza:
Nem lett semmi baja, és neked sem. Csak ne történjen meg gyakran. A lencsék különböző összetételűek, légáteresztés, nedvességtartalom meg egyebek szabják meg a karakterisztikáit és azt hogy ebből kifolyólag mire és mennyit használható. Ha kényelmesebb akkor vetess következőkor havi lencsét amit nem kell kivenni éjjelre, olyan is van.
2014. okt. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi

Nekem ez, hogy mindig ki kell venni nem gond, csak most nagyok elfelejtettem.

Egész nap ebbe voltam, de semmi különbség tegnaphoz képest. :D

2014. okt. 3. 18:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!