Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől van az, hogy olvasok...

Mitől van az, hogy olvasok valamit a neten és mégegyszer elolvasom és másodszorra már teljesen nem is az? Szóval pl msn en irnak vmit válaszolok rá. és elolvasom mégegyzer és nem is azt kérdezte amit válaszoltam

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:

ilyen velem is van! érdekelne !:D


te hány éves vagy, fiú v lány?:D

2010. jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Figyelmetlenség. Dekoncentrált vagy, stresszes.
2010. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
értő olvasás... már a 2. osztályban is volt olyan dolgozat hogy kaptál egy egyoldalas szöveget és kérdésekre kellett válaszolni. te nyilván nem teljesítettél már akkor sem túl jól. javaslom ne msnezgess hanem olvassál helyette vmilyen könyvet aminek története van és kell rá figyelni
2010. jan. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

16 és lány.:)

és te?

2010. jan. 9. 21:21
 5/7 anonim ***** válasza:
18 és fiú, nekem pl az ilyen olvasós cuccosaim mindig hibátlanok voltak.
2010. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nekem is:)

meg suliba is mindig hibátlanul olvasok.

2010. jan. 9. 21:28
 7/7 anonim ***** válasza:
kapkodás... és az ember nem betüket olvas hanem szavakat, tudjátok biztos szal, ha leirsz egy szót az első és az utolso betűt a helyén hagyod, köztes betűket felcseréled akkor is el tudod olvasni...
2013. júl. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!