Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Fekete foltok keringenek...

Fekete foltok keringenek anyukám szeme előtt. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A doki adott rá neki gyógyszer, és azt mondta szigorúan pihenjen, ne erőltesse meg magát. Ennek már 3 hónapja, és még mindig látja őket. Hozzá kell tennem, nem pihent egyáltalán, állandóan gürizik dolgozik, és egyre rosszabbul van minden más téren. Rám nem hallgat, és nem tudok neki eleget segíteni, még orvoshoz sem tudom elcibálni. Ez nem állapot, mégis mi lehet a baja szemének?
2010. jan. 5. 01:44
 1/5 anonim válasza:

"nem pihent egyáltalán, állandóan gürizik dolgozik, és egyre rosszabbul van"

"A doki azt mondta szigorúan pihenjen, ne erőltesse meg magát."

2010. jan. 5. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mármint hogy a látóterében vannak fekete foltok, amik ha mondjuk odébb néz, szintén odább mennek? Mert ha igen, 1-2 hétig nagy dózisban (napi 500-1000mg) C-vitamint kell szedni, nekem tökéletesen elmúltak tőle.

Persze akkor is be kéne tartani az orvos utasításait.

Esetleg annyit tehetsz, hogy otthon leveszitek a terhet a nyakáról, amiben lehet, besegítetek, hogy ne kelljena nnyit dolgoznia.

2010. jan. 5. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Édesanyád bizony kimerült. Szedjen Supradin vitamint és az előző írta nagy dózisban C vitamint.A Supradin hatását már 1 hét után érezni fogja. Napi egy szem belőle!!!!
2010. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5%
ufok lehetnek
2010. jan. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igyekszem segíteni neki, az itthoni háztartást teljesen én csinálom, csak nagyszülőket+apát leápolni már nem mindig van időm fősuli mellett (ő meg azért gürizik hogy tanulhassak). Akkor veszek magunknak egy rakat vitaminbombát, biztos csak javíthat a helyzeten. Köszönöm a válaszokat.
2010. jan. 7. 01:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!