Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Allergiás a szemem? Vagy ez a...

Allergiás a szemem? Vagy ez a kontaklencsétől van?

Figyelt kérdés
Igaz h akkor is fáj,szúr, piros, ha kiveszem a lencsét..de ettől függetlenül félek h attól van bajom..Am nagyon pirosak a szemeim..könnyeznek..és folyik az orrom. 2éve hordok lencsét, fél éve ezt a fajtát..Szerintetek miért van ez? Most nyáron jött ki..Még sose volt ilyen..most 16vok
2008. aug. 1. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor nekem ilyen volt kiderült,hogy elfertőződött a kontaktlencse.Napokig voltak ezek a tünetek mikor elmentem az orvoshoz már egy hete nem hordtam a lencsét.Sajnos ki kellett dobni azt a lencsét,de amikor helyrejött a szemem vettem újat,azóta jobban odafigyelek a kontaktlencse használatára,ápolására.
2008. aug. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet allergia, kötőhártyagyulladás (amit a kontaktlencse tovább ront) vagy egyéb fertőzés, amit a lencsével vittél be. A lencsét semmiképpen ne használd egy ideig (1-2 hétig) és ha nem javul, menj dokihoz!
2008. aug. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A lencsét használom..mert a szemüvegem nagyon gyenge, azzal azt se tudom h hanyas buszra szállok..de orvoshoz minden h elakarok menni,mert nagyon fáj már..

Köszi a válaszokat

2008. aug. 4. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!