Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Pupilla tágitás szemvizsgálato...

Pupilla tágitás szemvizsgálatom lesz januárban Meddig tart a homályos látás? 1-2 nap? Vagy csak pár óra?

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 11:03
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Nekem kb 3 órán keresztül tartotta a hatás.Én is úgy jártam, hogy nem volt nálam napszemüveg és pont tűző nap volt, a földet nézve mondjuk könnyebb volt közlekedni. Másrészt én utána monitorhoz ültem dolgozni, hát érdekes volt amit láttam. Olyan volt mintha rossz lenne a monitor frekvenciája, láttam ahogy szaladt a kép:) Viszont ha megteheted, hogy elsötétített helységbe menj utána, akkor szinte semmit nem érzékelsz.
2010. jan. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez is olyan, mint minden, beavatkozás előtti érzéstelenítés. Erőssége, és fajtája függ a beavatkozás mértékétől. Nálam a tágítás-érzése nem tartott tovább egy óránál.
2010. jan. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én extrém eset vagyok, nagyon lassan ürülnek az ilyesmik a szervezetemből(pl az érzéstelenítő szuri fogtömés előtt, na az is), kb 5 óra alatt kitisztult a kép de még másnap egész nap óriási volt a pupillám, nem bírta a fényt és megfájdult a fejem attól, hogy azt éreztem erölködik a szemem. Szóval 2 napig volt rossz. De azt mondta a doki attól is függ, h amúgy milyen a szemed, akinek semmi gond nincs vele az nem lát olyan homályosan..
2010. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!