Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez miért van? Bővebben lent

Ez miért van? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Én egy elég különös szemü ember vagyok, mert tök fura de ha akarom akkor tudok úgy látni mint egy szemüveges ember szemüveg nélkül.

Magát a látást úgy jellemzem hogy pl. egy hóesős képen a hópihéket fénylő csillagszerűségeknek látom. De azt tapasztaltam hogy minél közelebb hozom az újjam annál kevésbé bírok így látni. És az a legfurább hogy a legenyhébbtől a legerősebbik tudom befolyásolni vagyis a legenyhébb alatt kicsit homályos látást, a legerősebb alatt nagyon homályos látást értek. Néha ha ezt csinálom akkor szokott rebegni egy idegszál mind2 szemembe ugyanott. Ezt a homályos látást akkor csinálom amikor akarom, (magától nemjön elő) és úgy működik a működése mint a karizmom megfeszítése ill. ellazítása. Segítsetek hogy ez mitől van.


2009. dec. 30. 15:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem ez spontán is van, olyankor a szemfáradás okozza. Használd ki ezt a képességet, és pihentesd vele a szemed! Én ezt úgy hívom: a szem ásítása! :)
2010. jan. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. Van aki könnyebben tanulja meg az ilyesmit, van, aki nehezebben. Úgy látszik neked tehetséged van hozzá. Lehet, hogy meg kéne kérdezned egy szemészt, hogy nem tudsz-e így ártani a szemednek.
2010. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!