Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez miért van? Bővebben lent

Ez miért van? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Én egy elég különös szemü ember vagyok, mert tök fura de ha akarom akkor tudok úgy látni mint egy szemüveges ember szemüveg nélkül.

Magát a látást úgy jellemzem hogy pl. egy hóesős képen a hópihéket fénylő csillagszerűségeknek látom. De azt tapasztaltam hogy minél közelebb hozom az újjam annál kevésbé bírok így látni. És az a legfurább hogy a legenyhébbtől a legerősebbik tudom befolyásolni vagyis a legenyhébb alatt kicsit homályos látást, a legerősebb alatt nagyon homályos látást értek. Néha ha ezt csinálom akkor szokott rebegni egy idegszál mind2 szemembe ugyanott. Ezt a homályos látást akkor csinálom amikor akarom, (magától nemjön elő) és úgy működik a működése mint a karizmom megfeszítése ill. ellazítása. Segítsetek hogy ez mitől van.


2009. dec. 30. 15:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ezt azóta tudom csinálni a szememmel mióta úgymond, az eszemet tudom...De még a fülemet is képes vagyok mozgatni, nemtudom miért és a fülem alakja hasonló egy koboldfülhöz, mert a felső része az egy kicsit hegyes, másnak félkör alakú de nekem hegyes.


Amiket írtam az úgy ahogy van 100%osan valós és NEM KAMU!

2009. dec. 30. 15:36
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy kobold,ne izgulj.Lehet,h csak romlik a szemed.
2009. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy különös.ezzel mindenki így van.Vagy már ketten vagyunk:-)?
2009. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ezekszerint lehetséges, a szememmel a fenti dolgot akkor és ott csinálom amikor akarom és eddig még senki más nem tudta ezt megcsinálni rajtam kívül és még mikor mondtam is csudálkoztak az osztálytársak
2009. dec. 30. 15:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is el tudom lazítani a szemeimet, olyankor homályosan látok. Alapállapotban nincs vele semmi gond. Szerintem ezt mindenki meg tudja csinálni.
2009. dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Már hárman vagyunk, de ezt minden idióta meg tudja csinálni, már bocs!

Lehet azt képzeled, de te nem vagy csodabogár, vagy akkor mindenkik az!!!!

Ki kel ábrándítsalak....:((

2009. dec. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát már bocsi de tévedtek, én nem ellazítom a szememet, hanem megfeszítek valamit benne, és úgy tudom csinálni. Nagyon megerőltető tud lenni és még 1percig fenntartani is lehet hogy gondot okozna, Szóval nem ellazításról van szó hanem megfeszítésről
2009. dec. 30. 15:49
 8/12 anonim ***** válasza:
Én vok az első és megpróbáltam és tök jó,de nekem nem megeröltető.
2009. dec. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előző vok,most ezzel szórakozok.
2009. dec. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
XD
2009. dec. 30. 16:04
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!