Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi a véleményetek a színtévesz...

Mi a véleményetek a színtévesztést korrigáló szemüvegről?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanokat kérdezek, akiknek már van! Tudom, hogy ha van ilyen szemüvege a színtévesztőnek és van igazolása róla, hogy segítségével ugyan úgy látja a színeket, mint az ép színlátók, akkor végezhet olyan munkákat, aminél feltétel a jó színlátás! De ez az igazolás és a szemüveg használata segíthet bejutni a rendőrtisztire is?

Már rajta vagyok a szemüvegrendelésen és nemsokára is meglesz!


2009. dec. 26. 16:46
 1/3 Ricsy01 válasza:
Én azért csináltattam mer kellett a hivatásos jogsi orvosihoz. Am zavaró ha rajtam van mert tükrözödik , szal jobb nélküle.
2011. febr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 jenci0115 válasza:
Szia!Énis hivatásos vagyok,és színtévesztő.Annyira,hogy kb.a 2 első lapot látom a babos könyvből.Valóban végigolvasható a szemüveggel?Köszi
2012. aug. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, végigolvasható tökéletesen. Annyi a probléma, hogy a lencse színe ciklámen színű, emiatt utcára nem hordom, sőt sehová sem, mert végül nem olyan szakmára mentem, ahol kellene a jó színlátás. Gondolkodom, hogy eladom majd, mert nem is volt rajtam összesen 1 órát sem, amióta megvan és túl drága volt ahhoz, hogy csak ott legyen a tokjában.
2012. aug. 23. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!