Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van még valaki, aki nem tud...

Van még valaki, aki nem tud két szemmel nézni? És úgy tudja a szemeit váltogatni melyikkel nézzen, hogy az egyiket nem takarja le?

Figyelt kérdés

Ezért van az is, hogy nem látok 3D-ben, mert nem tudok két szemmel nézni?


Én vagyok ilyen bamba vagy aki kiskorától kancsal, és egyszer műtve is lett, az már nem tud két szemmel nézni?

Vagy meglehet tanulni?


Csak az egyik szemem volt műtve. A másik, ha nem azon nézek, mindig felmegy.

Így lehet valakivel normális párkapcsolatom? Zavarni fog ez valakit?


2014. ápr. 28. 19:07
 1/1 anonim válasza:

>> Ezért van az is, hogy nem látok 3D-ben, mert nem tudok két szemmel nézni?

Igen, térlátáshoz a két szem együttes használata kell.


>> Én vagyok ilyen bamba vagy aki kiskorától kancsal, és egyszer műtve is lett, az már nem tud két szemmel nézni?

>> Vagy meglehet tanulni?

Hogy mindenkinél így van-e azt nem tudom, de nálam is így van. Megtanulni tudtommal nem lehet, az agynak kis korodban kell megtanulnia, később már nem képes rá.


>>Csak az egyik szemem volt műtve. A másik, ha nem azon nézek, mindig felmegy.

>> Így lehet valakivel normális párkapcsolatom? Zavarni fog ez valakit?

Normális párkapcsolatod ettől még persze hogy lehet. Zavarni biztos zavaró - hiszen a kérdés alapján téged is zavar -, szerintem járj utána hogy ez a probléma orvosolható-e.

2014. máj. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!