Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A kontak lencsét könyen...

A kontak lencsét könyen ellehet hagyni?

Figyelt kérdés
szeretnék kontak lencsét és pl torna órán nem eshet ki vagy fürödhetek bene és kimosódik vagy nem?
2009. dec. 15. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
nem fürödhetsz benne, de egyébként csak úgy nekem még sosem esett ki. futni sportolni szerintem simán lehet, én is teszem.. arra vigyázz ne nyúljanak közben a szemedbe, mondjuk akkor úgy is baj van, ha nincs benne lencse
2009. dec. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Már több mint 2 éve hordok konaktlencsét és eddig úgy tapasztaltam, hogy ilyen csak egyszer fordult elő, hogy elhagytam de akkor eszméletlenül berúgtam úgyhogy kitudja mi történt... Tesiórán esélytelen hogy kiesik, az úszásnál előfordulhat állítólag, már nem egyszer strandoltam benne és még nem történt ilyen!
2009. dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2009. dec. 15. 19:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Na most én 22 éve hordok kontaktlencsét (Akkor még csak Pesten lehetett venni).

Fürödni is fürödtem benne (nem nyitott szemmel!!), sportoltam benne.És amit el tudsz képzelni mindent.


Olyan hülye szituációkban hagytam el, amikre nem is gondol az ember.

2009. dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Lehet benne fürödni,csak víz alá ne merüljél.

Vigyázz vele mer kimosodhat.

2009. dec. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2009. dec. 16. 10:43
 7/7 anonim ***** válasza:

2 éve hordok napi lencsét. Az elején egyszer volt olyan, hogy három lencse volt egy szememben. Beraktam, de nem láttam normálisan, azt hittem, kipislogtam. Beraktam még egyet, szintén semmi, aztán megint. Kicsi nyomást éreztem, megdörzsöltem a szemem, és három lencse pottyant a markomba. :D

Amúgy lehet benne mindent csinálni. A húgom metálkoncerteken pogózik lencsével, és még nem hagyta el soha.

2009. dec. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!