Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kiesett kontakt lencse szájban...

Kiesett kontakt lencse szájban tartás után visszateve milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
A nyál miatt. És mennyi idő után nyugodhatok meg hogy nincs baj?

#kontaktlencse #nyál #fertozesveszély
2014. febr. 14. 10:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Óh kérem tisztelettel: nem biztos hogy az érzékeny lelkivilággal van a baj, nem ildomos szerintem senkinek se nekiesni és ítélkezni, meg lealázni.

Lehet korrektül is kritizálni.

ennyi

2014. febr. 17. 06:38
 12/12 anonim ***** válasza:

Első hsz tulaja vagyok. Miben fikáztalak le, vagy estem neked az első hsz-ben? Hm? A "mivan" kérdésemet ítélted beszólásnak? Hát lehet, hogy nem hiszed el, de úgy meghökkentem a szájbavevős módszeren, amivel előálltál, hogy komolyan nem tudtam, mi van.

Szerintem elég rendesen elmondtam, mire számíthatsz, tehát válaszoltam a kérdésre.

A második se írt semmi gáz dolgot, csak helyrerakott. Ha a napi rendszerességgel pakolsz dolgokat a szemedbe, egy-két dolgot illik tudni arról, hogy mi mivel nem érintkezhet. Szvsz az is szerintem inkább figyelmeztetés volt.


Két választ is kaptál, erre te fasságnak meg szarakodásnak ítélted.

Bocs, hogy nem simiztük meg a fejed, de tényleg nagyon nagy hülyeséget írtál a kérdésben. Csúnyát senki nem mondott rád, kaptál viszont figyelmeztetést. Erre lehet jól és rosszul reagálni, neked rosszul sikerült.

Azért remélem, azóta már hordasz magadnál lencsetárolót.

2014. febr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!