Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Melyik kontaktlencsét ajánlaná...

Melyik kontaktlencsét ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sokáig használtam Bausch&Lomb kontaktlencsét, de sajnos nekem nem vált be. Utána néhány hónapig iWear kontaktlencsét használtam, ami 3 hónapig kiváló volt, semmi problémám nem volt vele, néhány hónapja azonban gyakorta szúró fájdalmat érzek a szememben. Több szemésznél is jártam, felírtak szemcseppet, de azt mondták, semmi komoly. Most elmentem egy magán szemorvoshoz, és azt mondta, hogy a szemem felszíne sérült a kontaktlencse viseléstől, ami gyakori, ezért gyulladás keletkezett. Szemcseppet kell használnom, és néhány hét múlva újra viselhetek lencsét. Az iWeart én azért szerettem, mert nagyon lágy és nagyon jó légáteresztő. Sok jót olvastam a Johnson&Johnsonról, a szemész a Ciba Visiont is dicsérte, ám arról sok rossz véleményt olvastam fórumokon. Szeretnék nagyjából hasonló árkategóriájut, mint az iWear, a Johnson&Johnson nekem kissé túl drága... miket ajánlanátok, nektek mi vált be? Mindkenképpen olyan lágyat szeretnék, mint az iWear, elvileg ez extralágy, az első használatnál el is szakítottam, furcsa volt hozzászokni, de aztán sokkal kényelmesebb volt, mint a "sima" lágy kontaktlencsék.

2014. jan. 2. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Johnson&Johnsont használok, igaz, napit, de nekem semmi problémám vele. Ritkán használom, de akkor 24-26 óráig is, mégsem fáj tőle a szemem.
2014. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szilikon-hidrogél (Bausch&Lomb HD)a legújabb, és nekem a legjobb. Nem a márka számít, hanem az alapanyag.
2014. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Coopervision Biofinity!

Állítólag 1in1ben ugyan az a lencse mint az Iwear Supreme,de biztos nem rosszabb :)

2014. jan. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. jan. 7. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!